hakkimizda
©Copyright 2008 & 2012 Commander Bilgisayar (adanaweb.web.tr) All Rights Reserved
HAKKIMIZDA
Adana'da 1994 yılında kurulmuş olan Balak Metal  Ltd. Şti. kurulduğu yıldan beri dürüst ve ilkeli ticaret anlayışı ile demir-çelik piyasasında güvenilir bir yer edinmiştir.

Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla, özverili ticaret anlayışımız gereği, Yeni otogar karşısında 51000m2'lik bir arazi üzerine 15000m2 kapalı alan ile  yeni yerimizde faaliyete devam etmekteyiz. Böylece stok imkanlarımız genişletilmiş ve bunun yanı sıra yapılan lojistik desteklerle de istenilen malzemenin anında gönderilmesi sağlanmıştır. Ayrıca 2500m2'lik E5 şubemiz'de çinko, trapez sac, düz sac, sac paketleme imalatlarımızla üretim gücümüzü güçlendirmiş durumdayız. Metal Sanayi sitesindeki şirketimize ait olan Petrol Ofisi istasyonu olan Balak Petrol'den de temiz akaryakıt ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Firmamız her türlü boru ve profil satışının yanısıra; NPU - NPI - PPU - PPI - IPE - IPEA - IPEAA - HEB - IPB - Köşebent, Yuvarlak, Kare, T ve Lama Demirler, DKP, Siyah, Galvanizli, Baklavalı ve Basklılı Sac çeşitleride ürün yelpazemizi oluşturmaktadır.

İhtiyaçlarınıza göre imalathanemiz de değişik kalınlıklarda her türlü malzeme  ihtiyaçlarınıza uygun şekilde işlenebilmektedir.

Geniş Tır ve Kamyon filomuzla Türkiye'nin her yerine siparişleriniz bizzat tarafımızdan güvenle teslim edilir.
Adana Balak Metal
www.balak.com.tr
Balak Metal
Balak Metal Üretim Tesisleri & Balak Metal Market & Balak Petrol
RSS
www.balak.com.tr          www.balakmetal.com          www.balakmetal.net          www.balakmetal.org          www.balakticaret.com
Telefon: 0322 429 23 26
             0322 429 23 27
0533 681 55 27
Fax: 0322 429 23 28

Balak Metal Adana
hakkimizda
hakkimizda
Ana Sayfa            Ürünlerimiz             İmalatlarımız               Videolar              Fotoğraflar            Referanslarımız               Hakkımızda               İletişim
balak